Има милион причини и само еден инстант начин да станеш милионер

3 копии
3 копии

СУПЕР МИЛИОНЕР, МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТ добивките на Видеолотарија Касинос Австрија за една недела донесоа 18.497.953,00 денари на сметките на среќните играчи. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има милион причини и само еден инстант начин да станеш милионер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: