На овие хороскопски знаци есента ќе им донесе ЉУБОВ И ПАРИ

Астролозите најавија бурен и интензивен месец. Родените во некои хороскопски знаци ги очекуваат успех и пари во октомври. Водолија Ѕвездите ги советуваат ...
| | веќе видена | слични

Да се остане среќен и да се шири радост не е сечија моќ. Животот е полн со подеми и падови и додека некои луѓе постојано се зафатени со жалење и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 26 септември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен Се потпирате на сопственото расудување, но ...
| | веќе видена | слични

 Рак - Немојте сами да си создавате проблеми кои само ви го расипуваат расположението. На работното место одредете ги вашите приоритети и не губете време на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на десничарската Напред Италија и поранешен италијански премиер Силвио Берлускони, кој е дел од десничарската коалиција која победи на вчерашните ...
сите 154 | | | веќе видена

Излезноста на референдумот во ДНР и ЛНР за три дена беше над 76 отсто, а во регионот Херсон и Запорожје – повеќе од 48 отсто, изјави Александар Холодов, ...
сите 215 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Изгоре ресторанот „Камин Кама“ сопственост на водителот на ТВ Сител Трајче Толевски. Пожарот се случил вчера утрото, а ресторанот се наоѓа пред мостот во ...
сите 91 | | | веќе видена

Артан Груби главен внатрепартиски проблем на ДУИ. Повторно видни членови, посебно од скопското крило на интегративците гласно проговореа против првиот ...
сите 144 | | | веќе видена

Цела година Скопје стои во место поради лични и бизнис интереси на шпицниот градоначалник и ВМРО-ДПМНЕ. По 11 месеци локална власт на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, ...
сите 239 | | | веќе видена

Со смртта на кралицата Елизабета II, нејзиниот син, кралот Чарлс III се искачи на тронот, а Камила стана кралица. Сега кога Камила ја презеде функцијата, ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На овие хороскопски знаци есента ќе им донесе ЉУБОВ И ПАРИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: