Чави доби лоши вести од Париз и Варшава за двајца играчи од првиот тим (Фото)


Франција се врати на победничките патеки и конечно славеше во овој квалификациски циклус во Лигата на нации, но додека Килијан Мбапе и Оливие Жиру се забавуваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пол Погба и неговиот постар брат, Матијас Погба последните месеци се на насловните страници на спортските медиуми, откако Матијас наводно го уценувал Пол со ...
| | веќе видена | слични

Шпекулациите во француските и светските медиуми дека егото на Килијан Мбапе нема граници и дека создава проблеми со неговите соиграчи, на некој начин беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Леандро Паредес ги искористи последните денови од летниот преоден рок за да направи трансфер во Јувентус, клуб кој пројави сериозен интерес за него откако ...
| | веќе видена | слични

Франција загуби на гостувањето кај Данска со 2:0 и го заврши слабото издание во Лигата на нациите. Во шест меча, Галските петли освоија само пет бодови, но се ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе очигледно уште долго ќе го памети гостувањето во Копенхаген, откако ѕвездата на Франција немаше своја ноќ на дуелот со Данска, па со своите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 171 | | | веќе видена

Извршниот директор на Бугарскиот фудбалски сојуз (БФС), Борислав Попов, е убеден дека Македонија ќе добие санкција од УЕФА за исвиркувањето на националната ...
сите 151 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Првиот човек на руската Дума, Вјачеслав Володин, на каналот Телеграм напиша дека Русите не треба да бегаат од земјата во обид да ја избегнат мобилизацијата и ...
сите 392 | | | веќе видена

Авионот со водачите на сепаратистите слета во Москва, објави на својот Телеграм канал Кирил Стремусов, заменик-шеф на воено-цивилната администрација на ...
сите 278 | | | веќе видена

Герила акција ноќеска во Скопје. Осамнаа плакати со огласи за работа во АРМ, залепени низ штабовите на Социјал демократскиот сојуз на Македонија. Низ штабовите ...
сите 75 | | | веќе видена

На евентуална руска употреба на нуклеарно оружје во Украина, НАТО би требало да одговори со конвенционален, но, уништувачки удар. Ова за американската ...
сите 358 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чави доби лоши вести од Париз и Варшава за двајца играчи од првиот тим (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: