Од Примавера до врвот на светот, Интер му се заблагодари на Пандев (ФОТО)


Интер со посебен пост на социјалните мрежи му се заблагодари на Горан Пандев кој денеска официјално објави крај на фудбалската кариера. Интер беше клубот кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Горан Пандев, легендата на македонскиот фудбал, се огласи на социјалните мрежи по синоќешниот натпревар Македонија-Бугарија (0:1). Македонија, со пораз го ...
| | веќе видена | слични

Македонија загуби со 0-1 од Бугарија во Скопје и така го заврши настапот во Лигата на нации на третата позиција во групата 4. Селекторот Благоја Милевски смета ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Најдобриот македонски фудбалер, Горан Пандев, со чии заслуги Македонија учествуваше на прво Европско првенство, на селекторот Благоја Милевски му порача: ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 171 | | | веќе видена

Мириса ли претстојнава зима опасно на мазут, е прашањето што почнаа да си го поставуваат граѓаните, откако Владата вчера многу јасно соопшти дека за загревање ...
сите 465 | | | веќе видена

„Украина е решена да ја врати територијата што Русија најверојатно ќе ја припои по гласањето на окупираните територии“ изјави советникот на украинскиот ...
сите 475 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Скандалозна е објавата на општинската организација на СДС во Арачиново со која ги повикуваат да се јават во партиската организација жителите кои сакаат да се ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Примавера до врвот на светот, Интер му се заблагодари на Пандев (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: