Барса го издржа камбекот на Кјелце, Загреб декласиран во Германија


2 копии

Ракометниот тим на Охрид го очекува најтешкиот досегашен предизвик од новата сезона во рамки на македонската ракометната лига. На домашен терен во салата ...
| | веќе видена | слични

Букмејкерите на Mozzart на денот кога се враќа клупскиот фудбал на прогрмата подготвија најголеми квоти – три квоти кои во секој момент ќе бидат најголеми на ...
| | веќе видена | слични

1701 Анже – Олимпик Марсеј (21 ч.) Олимпик Марсеј одлично ја почна сезоната и има шест победи, само две нерешени и уште е без пораз со одлична гол-разлика од ...
| | веќе видена | слични

Целје Пивоварна Лашко не успеа да направи изненадување на гостувањето против двократниот европски шампион, но Словенците долго време му парираа. Во третото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во интервју за МАКФАКС министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, одговарајќи на прашање за енергетската криза истакна дека топлинска енергија ќе има, ...
сите 720 | | | веќе видена

Денешниот протест во врска со отворањето на бугарскиот клуб „Цар Борис Трети” во Охрид заврши без посебни нарушувања на јавниот ред и мир, а наспроти ...
сите 425 | | | веќе видена

Државата прави напори за обезбедување на енергенси за непречено производство на електрична и топлинска енергија за потребите на граѓаните во престојната зима, ...
сите 230 | | | веќе видена

Пет дена со Аферата #Броило… Ковачевски и кумот ја основале Пиксел гроуп 5 месеци откако СДСМ прави Влада! Оваа фирма добива: 4 исплати од Фонд за Иновации во ...
сите 262 | | | веќе видена

Компаниите ги бројат деновите до следната среда, кога Владата треба да објави мерки за помош на големиот бизнис за справување со енергетската криза, а со тоа и ...
сите 243 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ под овие околности нема да дозволи промена на премабулата на Уставот, истакна лидерот на партијата Христијан Мицкоски. – Под овие околности нема да ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барса го издржа камбекот на Кјелце, Загреб декласиран во Германија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: