Млад, збунет, нормален

Анкета на некоја црногорска телевизија за тоа што мислат луѓето за новиот мандатар Миодраг Лекиќ. За среќа, наидуваат на млад човек. За уште повеќе среќа, се ...
| | веќе видена | слични

Студент по политички науки не се снашол во одговор на прашање за политичките настани во неговата земја. Студентот од Црна Гора го освои регионот со неговиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 171 | | | веќе видена

Мириса ли претстојнава зима опасно на мазут, е прашањето што почнаа да си го поставуваат граѓаните, откако Владата вчера многу јасно соопшти дека за загревање ...
сите 466 | | | веќе видена

„Украина е решена да ја врати територијата што Русија најверојатно ќе ја припои по гласањето на окупираните територии“ изјави советникот на украинскиот ...
сите 474 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Скандалозна е објавата на општинската организација на СДС во Арачиново со која ги повикуваат да се јават во партиската организација жителите кои сакаат да се ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Млад, збунет, нормален

Од:
До кого (е-маил):
Порака: