Telegram доби големо ажурирање и бројни нови функции

Повеќето апликации за оперативниот систем на Google се корисни или барем забавни. Но, има и злонамерни. Добивај вести на вибер Иако ситуацијата е подобрена во ...
| | веќе видена | слични

Навидум безопасни апликации кои го кријат тројанецот „претплатник“ Александра Спасеска 26.09.2022 / 14:51 Софтвер Различни видови малициозен софтвер често се ...
| | веќе видена | слични

Смртта на кралицата Елизабета Втора изненади голем број луѓе и во моментов има различни проекти кои овозможуваат купување на крипто токени или комеморативни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување на радио Лидер говореше за вчерашната средба помеѓу Мицкоски и Ковачевски каде посочи дека негов ...
сите 840 | | | веќе видена

Германската сојузна полиција БКА претпоставува дека минатонеделните експлозии на гасоводот Северен тек биле „целен чин на саботажа“ во кој најверојатно биле ...
сите 358 | | | веќе видена

Еден ден откако Ковачевски станува мандатар за состав на нова влада на 29 декември минатата година, фирмата основана од него Пиксел груп која е основана токму ...
сите 244 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика Јованка Тренчевска вели граѓаните да бидат спокојни, бидејќи, како што нагласува пари ќе има и за исплата на пензии и ...
сите 238 | | | веќе видена

Министерството за одбрана како и досега професионално и одговорно ги извршува своите задачи и транспарентно известува за сите случувања. За случајот со ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Telegram доби големо ажурирање и бројни нови функции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: