Android апликации кои можат да ви го хакнат телефонот - избришете ги веднаш

Постојат едноставни трикови како буквално да ги исклучите апаратите за домаќинство навечер и да заштедите струја Освен драстично поскапениот гас, експлозивно ...
| | веќе видена | слични

 Ако водата е исправна, немојте да купувате флаширана, туку пијте од чешма. Кога, пак, одите во маркет, не ја заборавајте торбата за пазарење за да не мора да ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Почетокот на есенската сезона е период во кој најчесто сме изложени на поголеми финансиски издатоци во семејството и домаќинството. Децата и младите се враќаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување на радио Лидер говореше за вчерашната средба помеѓу Мицкоски и Ковачевски каде посочи дека негов ...
сите 788 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 306 | | | веќе видена

Еден ден откако Ковачевски станува мандатар за состав на нова влада на 29 декември минатата година, фирмата основана од него Пиксел груп која е основана токму ...
сите 255 | | | веќе видена

Претседателката на Европската комисија Урсул а фон дер Лајен се заложи за воведување безбедносни проверки на клучната европска инфраструктура, вклучително и ...
сите 351 | | | веќе видена

За прв пат после девет години, Владата одлучува да утврди две нови компании како компании од посебно значење за државата за работа во кризна состојба. Станува ...
сите 178 | | | веќе видена

Професорот од Софија, Иван Динев Иванов, кој предава на Американскиот универзитет во Синсинати, САД, синоќа во емисијата само вистина вечерва се извини за сите ...
сите 115 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Android апликации кои можат да ви го хакнат телефонот - избришете ги веднаш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: