Ал Пачино со 53 години помладата девојка на вечера во италијански ресторан

2 копии

Актерот Ал Пачино ужива на романтична вечера во италијански ресторан со неговата девојка, Нура Алфала телевизиска продуцентка која е 53 години помлада од него. ...
| | веќе видена | слични

Доколку не знаете како да искомбинирате обична црна ролка, Амал Клуни има одлична идеја за вас. Холивудскиот актер Џорџ Клуни и адвокатката специјализирана за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за економија Крешник Бектеши заедно со директорот на ЕСМ, Васко Ковачевски, како и со Виктор Андонов, советник за енергетика на премиерот, во текот ...
сите 738 | | | веќе видена

Компаниите чекаат поддршка од Владата и исполнување на нивните барања за надминување на последиците од енергетската криза. Доколку продолжи енергетската криза ...
сите 425 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 205 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 170 | | | веќе видена

АД ЕСМ обезбеди природен гас од Макпетрол до крајот на октомври, а грејната сезона ќе започне на 15 октомври, велат од ЕСМ. -На почетокот на грејната сезона ...
сите 169 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Јубилејниот 20-ти Мешовит парламентарен комитет – Македонија и ЕУ (Парламентарен комитет за стабилизација и асоцијација), што се одржа оваа недела во ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ал Пачино со 53 години помладата девојка на вечера во италијански ресторан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: