Бодибилдер откри низ каков пекол минал поради зависност од стероиди


2 копии

Актерката Гвинет Палтроу позираше гола прекриена со златна пудра за тело за потребите на фотосесијата инспирирана од „Goldfinger“ во чест на нејзиниот 50-ти ...
| | веќе видена | слични

 Своето неверојатно искуство таа го опишала во книгата „Како порно индустријата ме спаси од Холивуд“.         View this post on Instagram                       ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ (27) е во брак со Филип Живојиновиќ, а во бракот го имаат синот Александар. За јавноста љубовниот живот на популарната пејачка започна кога ...
| | веќе видена | слични

Познатата и атрактивна пејачка Александра Пријовиќ (27) веќе некое време ужива во среќен и складен брак со Филип Живојиновиќ, а својата љубов парот ја круниса ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Гвинет Полтроу позирала гола по повод својот 50-ти роденден. На својот блог таа напишала дека сега започнува нова фаза од нејзиниот живот ...
| | веќе видена | слични

Глумицата Гвинет Палтроу за 50 роденден позираше гола, намачкана со златна пудра за тело. Инспирацијата да се слика топлес ја добила од филмот „Голдфингер“. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Пратеникот на СДСМ Мартин Костовски во емисијата „Топ тема“ на телевизија Телма истакна дека нападите во прашални форми до претседателот на СДСМ и премиер ...
сите 225 | | | веќе видена

Претседателката на Европската комисија Урсул а фон дер Лајен се заложи за воведување безбедносни проверки на клучната европска инфраструктура, вклучително и ...
сите 374 | | | веќе видена

Еден ден откако Ковачевски станува мандатар за состав на нова влада на 29 декември минатата година, фирмата основана од него Пиксел груп која е основана токму ...
сите 243 | | | веќе видена

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување на радио Лидер говореше за вчерашната средба помеѓу Мицкоски и Ковачевски каде посочи дека негов ...
сите 130 | | | веќе видена

Министерството за одбрана како и досега професионално и одговорно ги извршува своите задачи и транспарентно известува за сите случувања. За случајот со ...
сите 247 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Путин ги назначи и нивните привремени водачи, пренесува ТАСС.Вршителите на должност во овие региони управуваат со териториите додека не се изберат шефовите на ...
сите 352 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бодибилдер откри низ каков пекол минал поради зависност од стероиди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: