Кралицата Летиција избра тесен секси фустан за прославата на 50. роденден

Гостите на концертот не го заборавија роденденот на Летиција и ѝ ја испеаја роденденска песна. Таа не криеше дека се радува. За роденденот убавата Шпанка избра ...
| | веќе видена | слични

Кралицата Летиција на 15 септември наполни 50 години. Иако роденденот го помина работно, во петокот отиде со сопругот Филип на концерт на кој се прославуваа ...
| | веќе видена | слични

На естрадната сцена отсекогаш се крева прашина кога една од пејачките ќе го ископира стајлингот на колешката.Кога станува збор за домашната јавна сцена, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски е универзитетски професор и експерт во своето поле кој што излезе со јасен план, како да се заштедат 300 милиони евра ...
сите 676 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 106 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Не е време ни за предвремени парламентарни избори, ни за широка владина коалиција, смета политичкиот аналитичар Мухамед Халили, коментирајќи го предлогот на ...
сите 138 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кралицата Летиција избра тесен секси фустан за прославата на 50. роденден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: