Откриен насад со марихуана во кумановско, приведено едно лице


3 копии
5 копии
4 копии

Полициски службеници од тим потраги од Одделението за криминалистички работи Центар и Бит Пазар вчера во Скопје ја лишиле од слобода С.Д.(26) од Скопје. Таа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Преговорите со Алијанса за Албанците за приклучување и на оваа партија во владината коалиција се завршени. Денеска се чека одговорот на Алтернатива, по што би ...
сите 246 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 383 | | | веќе видена

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена

Антонија Блажевиќ, жена од Задар која живее во Швајцарија, а нејзиниот сопруг е од Турција, загуби пет члена од своето семејство, во земјотресот што во ...
сите 520 | | | веќе видена

Тимот на Армијата за пребарување и спасување кој вчера во доцните попладневни часови пристигна во Карахкамраш која е една од областите кои се најмногу погодени ...
сите 236 | | | веќе видена

Двата земјотреса со епицентар во Кахраманмараш, јужна Турција, и со јачина од 7,7 и 7,6 степени според Рихтеровата скала, предизвикаа поместување на копнената ...
сите 223 | | | веќе видена

Ќе продолжи периодот на стабилно и студено време со ниски утрински температури, а дневните ќе бидат во постепен пораст. Најстудено ќе биде во петок и во сабота ...
сите 186 | | | веќе видена

Вечерва од 23:00 часот на Спорт Клуб 1 ќе можете да го погледнете филмот посветен на неверојатната кариера на Мирослав Ќиро Блажевиќ. Прославениот харизматичен ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриен насад со марихуана во кумановско, приведено едно лице

Од:
До кого (е-маил):
Порака: