Веќе започнаа проблемите за корисниците на iPhone 14?


2 копии

„Apple“ неодамна претстави нова генерација на телефони и часовници, вклучувајќи го и „Apple Watch Ultra“ наменет за љубителите на екстремни спортови. Овој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски е универзитетски професор и експерт во своето поле кој што излезе со јасен план, како да се заштедат 300 милиони евра ...
сите 671 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 106 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Не е време ни за предвремени парламентарни избори, ни за широка владина коалиција, смета политичкиот аналитичар Мухамед Халили, коментирајќи го предлогот на ...
сите 134 | | | веќе видена

Старите да не заборават, а младите да учат и да не се плашат, нашата борба е демократска и нема ништо протв законите во Грција, се истакнува во пораката на ...
сите 70 | | | веќе видена

Русија објави дека го уништила штабот на украинската авијација на истокот и стотици војници. Tврдат дека нападот е изведен во Днепропретовск на истокот на ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веќе започнаа проблемите за корисниците на iPhone 14?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: