Концертна промоција на деби албумот на „Лилит“ во Скопје

5 копии

Двата најпознати македонски музички бренда, врвот над врвовите, Влатко Стефановски и националниот фолклорен ансамбл Танец, вечерва во Коларчевата задужбина во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски е универзитетски професор и експерт во своето поле кој што излезе со јасен план, како да се заштедат 300 милиони евра ...
сите 198 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 106 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Концертна промоција на деби албумот на „Лилит“ во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: