Наташа Беквалац ја разгори фантазијата на фановите со нова фотографија


Пејачката Наташа Баквалац во текот на изминатата недела уживаше во долгоочекуваната турнеја низ Америка, меѓутоа по бројните настапи таа решила да ужива во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пулексенија Јовановска е најдобрата македонска каратистка. Единствената што ја претставувала Македонија на Олимпијадата во Токио. Не донесе медал, ама се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска, пред да влезе во политиката беше новинар. И денес за себе вели дека е новинар, иако работата како портпарол е поголем ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Наташа Беквалац денеска слави роденден. Таа наполни 42 години. По тој повод посебна честитка јавно доби од нејзината помлада сестра Кристина, која се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За време на настапот едвај стоела на нозе, бидејќи имала силни главоболки и вртоглавици. Пејачката Тања Савиќ призна дека била тешко болна, но дека не сакала ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џез-музичарот Владимир Четкар следниот месец ќе оди на турнеја низ Америка. Ова е негова трета турнеја во САД од почетокот на пандемијата. Иако неодамна имаше ...
| | веќе видена | слични

И оние што не сакаат поезија го запознаа како човекот што рецитира песни во автобусот со број „41“, кој вози на релација Железничка станица-Драчево и обратно. ...
| | веќе видена | слични

Поп ѕвездата Наташа Баквалац се врати од Америка каде имаше турнеја, а сега откри дека моментално живее како потстанар поради средување на семејниот дом. ...
| | веќе видена | слични

-Жалам што не можев да го завршам настапот бидејќи беше премногу опасно, бидејќи молњите беа непредвидливи и се менуваа од момент во момент, објасни пејачката ...
| | веќе видена | слични

Останато

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување на радио Лидер говореше за вчерашната средба помеѓу Мицкоски и Ковачевски каде посочи дека негов ...
сите 840 | | | веќе видена

Германската сојузна полиција БКА претпоставува дека минатонеделните експлозии на гасоводот Северен тек биле „целен чин на саботажа“ во кој најверојатно биле ...
сите 356 | | | веќе видена

Еден ден откако Ковачевски станува мандатар за состав на нова влада на 29 декември минатата година, фирмата основана од него Пиксел груп која е основана токму ...
сите 244 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика Јованка Тренчевска вели граѓаните да бидат спокојни, бидејќи, како што нагласува пари ќе има и за исплата на пензии и ...
сите 238 | | | веќе видена

Министерството за одбрана како и досега професионално и одговорно ги извршува своите задачи и транспарентно известува за сите случувања. За случајот со ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наташа Беквалац ја разгори фантазијата на фановите со нова фотографија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: