Дончиќ зајде од бунење и пцуење


3 копии

Веста дека кошаркарите на Словенија се пијанчеле до раните утрински часови во пресрет на четвртфиналето против Полска, кое сензационално го загубија на ...
| | веќе видена | слични

Словенија со НБА ѕвездите Лука Дончиќ и Горан Драгиќ важеше за прв фаворит за пехарот на Европското првенство, но наместо финале и борба за пехарот тие беа ...
| | веќе видена | слични

Словенија доживеа дебакл на Европското првенство во кошарка откако беше елиминирана во четвртфиналето на континенталниот турнир. Словенците на ЕП пристигнаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Репрезентацијата на Словенија важеше за еден од фаворитите за златото на Европското првенство, но наместо одбрана на титулата тие паднаа во четвртфиналната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Репрезентацијата на Словенија на Евробаскетот беше бранител на трофејот и еден од главните фаворити за пехарот, но изненадувачки доживеа елиминација од Полска ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Словенија важеше за еден од првите фаворити за освојување на Евробаскетот, но мораа предвреме да го напуштат турнирот откако беа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако ќе завршат преговорите помеѓу СДСМ и Алијанса за Албанците ќе разговараме за останување или напуштање на владината коалиција. Ние сме за компромис и ...
сите 425 | | | веќе видена

Главниот комесар во бугарското МВР, Станимир Станев вели дека комуникацијата е постојана, а оти главната обрска на Софија е да обезбеди дека нема да има ниту ...
сите 497 | | | веќе видена

Нема потреба бугарски полицајци да бидат дел од обезбедувањето за време на чествувањето на раѓањето на Гоце Делчев, смета директорот на Центарот за управување ...
сите 431 | | | веќе видена

„Индексот на перцепција на корупцијата 2022“ е уште една независна потврда на она што Алијансата за Албанците постојано го осудува. Во последното мерење на ...
сите 70 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 303 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски се уште молчат пред македонската јавност, за тоа дека странски агентури работат и стојат зад тензиите помеѓу Македонија и Бугарија. ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дончиќ зајде од бунење и пцуење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: