Крвава кавга во Гостивар – Се скарал со колегата на работа и го прободел


2 копии
3 копии
8 копии
3 копии

На 26.09.2022 во 02.26 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа на ул.„Кемал Сејфула“ две лица со закана кон вработениот одзеле пари од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

28 милијарди евра потроши оваа Влада, а за возврат нема ниту еден проект, проект по кој ќе се препознае оваа Влада, рече Ѓоргија Сајкоски, генерален секретар ...
сите 270 | | | веќе видена

Охрид, 29. септември 2023 (ИНПРЕС) – Нивото на водата во Охридското Езеро и натаму е под просекот за овој период од годината. Според денешните мерења на ...
сите 183 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО ДПМНЕ, Дафина Стојановска се јави директно во емисијата Црвена Линија на Телма, каде се дискутираше за тоа Дали во Македонија има доволно ...
сите 121 | | | веќе видена

Нема да има компромис во делот на одлуките на Владата за цените на прехранбените производи. Очекуваме сите производители, дистрибутери и увозници да ги намалат ...
сите 234 | | | веќе видена

ПРАТЕНИЦИТЕ ЌЕ ГО ИСТРАЖУВААТ СКАНДАЛОТ НА ОНКОЛОГИЈА Пратеничката Рашела Мизрахи ќе биде претседтелка на Анкетната комисија што ќе ја формира Собранието за ...
сите 108 | | | веќе видена

Руските сили се побројни од украинските сили речиси три спрема еден на бојното поле, а со поголема војска, Русија би можела да ја претвори во своја полза ...
сите 132 | | | веќе видена

Бројот на загинати во експлозија и пожар во складиште за гориво во Нагорно Карабах се искачи на 170, соопштија денеска официјални лица, пренесува Ројтерс ...
сите 224 | | | веќе видена

Во голема акција на полицијата во Белград се запленети речиси 200 килограми синтетичка дрога, а десетина лица се уапсени, дознава „Танјуг“. Уапсените се ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крвава кавга во Гостивар – Се скарал со колегата на работа и го прободел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: