Кога сѐ ќе тргне наопаку, фејл компилација


повеќе

Останато

Преговорите со Алијанса за Албанците за приклучување и на оваа партија во владината коалиција се завршени. Денеска се чека одговорот на Алтернатива, по што би ...
сите 305 | | | веќе видена

Тимот на Армијата за пребарување и спасување кој вчера во доцните попладневни часови пристигна во Карахкамраш која е една од областите кои се најмногу погодени ...
сите 406 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија од лидерот на НСДП и потпретседател на Собранието Горан Мисовски на која се гледа како тој прави прекршок. ...
сите 165 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 274 | | | веќе видена

Антонија Блажевиќ, жена од Задар која живее во Швајцарија, а нејзиниот сопруг е од Турција, загуби пет члена од своето семејство, во земјотресот што во ...
сите 234 | | | веќе видена

Ќе продолжи периодот на стабилно и студено време со ниски утрински температури, а дневните ќе бидат во постепен пораст. Најстудено ќе биде во петок и во сабота ...
сите 187 | | | веќе видена

Вечерва од 23:00 часот на Спорт Клуб 1 ќе можете да го погледнете филмот посветен на неверојатната кариера на Мирослав Ќиро Блажевиќ. Прославениот харизматичен ...
сите 46 | | | веќе видена

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога сѐ ќе тргне наопаку, фејл компилација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: