Скопјанец пронајден починат во домот на неговата мајка

8 копии
5 копии
15 копии
2 копии
4 копии
3 копии

Починато лице рано утринава е пронајдено во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев”, пренесува „Курир“. Во моментов не се познати околностите под кое е ...
| | веќе видена | слични

Починато лице рано утринава е пронајдено во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев”, објави Курир. Неофицијално, се работи за машко лице на возраст од околу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Српскаинфо“ објави дека тело на непознато машко лице било пронајдено во Дрина кај Бјелина. Полициската управа на Бјелина потврдила дека треба да се изврши ...
| | веќе видена | слични

Тело на непознато машко лице е пронајдено денеска во Дрина кај Бјелина. -Полициската управа на Бјелина потврди дека по пронаоѓањето на телото ќе се врши ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Албанскиот бизнисмен Фатмир Ара, кој исчезна пред два дена, е пронајден мртов во селото Сан Карло Канавесе во Торино. Италијанските медиуми јавуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 307 | | | веќе видена

Од непрофитната бугарска организација Фондација „Македонија“ додаваат дека гробот на револуционерот в сабота ќе го чуваат и македонски и бугарски полицајци. ...
сите 468 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 275 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 258 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека испораката на тенкови во Украина нема да донесе решение за конфликтот.„Не можам да кажам дека верувам дека ...
сите 274 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 101 | | | веќе видена

Десеттина картонски кутии, на кои е испишано –За добро здравје на Христијан Пендиков, Фондација Бугарска меморија, денес пристигнале во бугарскиот клуб Цар ...
сите 96 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец пронајден починат во домот на неговата мајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: