22-годишно момче загина од струен удар


4 копии
15 копии

МВР соопшто дека рано утринава околу три часот, било пријавено дека на автопатот Скопје-Штип во близина на наплатна рампа Преод, автомобил “Сеат Леон” со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Две млади лица се повредени во сообраќајка во кривопаланечко. На 09.09.2022 во 01.35 часот било пријавено дека на магистралниот пат во близина на место викано ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Утрово во 01.35 часот било пријавено дека на магистралниот пат во близина на место викано ,,цевки“ во Крива Паланка патничко моторно возило “форд фокус“ со ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец удрил во диви свињи и во запрено возило, четворица повредени Билјана Богоеска 09.09.2022 / 12:39 Хроника Деветнаесетгодишен возач од Батинци удрил во ...
| | веќе видена | слични

Две лица се тешко повредени во сообраќајка која се случила вчера во близина на наплатната рампа Преод. На 09.09.2022 во 03.00 часот било пријавено дека на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ЗАТВОРЕНА Е УЛИЦАТА САМОИЛОВА МВР соопшти дека од денеска се воведува посебен режим на сообраќај во Скопје, поради чествувањето на раѓањето на Гоце Делчев во ...
сите 568 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 415 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 233 | | | веќе видена

Надлежните не откриваат имиња, но на 14 бугарски државјани во сабота нема да им биде дозволен влез во државата доколку се обидат да присуствуваат на ...
сите 192 | | | веќе видена

Според безбедносни извори во Берлин, обуката на украинските војници треба да започне денеска. Германската влада, по консултации со САД, во јануари се согласи ...
сите 248 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 101 | | | веќе видена

„Неверојатно е, но германските тенкови „Леопард“ со насликани крстови повторно ни се закануваат“, рече рускиот претседател во Волгоград (поранешен Сталинград), ...
сите 141 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

22-годишно момче загина од струен удар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: