Кочанчанец го пронашол својот брат со крвава глава во дворот

3 копии

Синоќа во 22.49 часот во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ била примена девојка. „П ријавено е дека кај нив со повреди од воздушна пушка во ногата ...
| | веќе видена | слични
7 копии
3 копии
3 копии
3 копии

Триесетгодишна тетовка, вчера во 17 часот и 20 минути во СВР Тетово пријавила дека претходниот ден физички ја нападнале нејзиниот 32-годишен сопруг Е.Х. и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Инспириран од дојавите за бомби во училиштата, и ученик од скопски Карпош испратил заканувачки пораки за поставени експлозиви во четири скопски училишта.Оваа ...
сите 272 | | | веќе видена

Познатиот неврохирург доктор Јовица Угриновски денес почина на 77 години по долго и тешко боледување. Веста ја соопштија од „Неуромедика“ чии основач беше тој. ...
сите 52 | | | веќе видена

ТЕЦ Неготино не произведува затоа што е расипан генераторот, а не затоа што е предвиден ремонт, вели лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Таа неспособност ...
сите 304 | | | веќе видена

Разбравме дека ќе биде отворен Уставот на Република Македонија, со цел во него да бидат впишани уште етнички заедници, па сакаме во него да влеземе и ние ...
| | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кочанчанец го пронашол својот брат со крвава глава во дворот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: