Од прва се гледа дека е педер


 „Живеевме во куќа на три ката, со секој кат поделен на одредено семејство. Мојата доверба беше ‘купена’ со кукли, со играчки, со сè кое можеше да ме направи ...
| | веќе видена | слични

Иако веќе неколку години е на јавната сцена и се чини дека знаеме речиси се за животот на Новак Ѓоковиќ, секогаш има некој помалку познат сегмент кој повремено ...
| | веќе видена | слични

Дарио Панковски 40 години е на музичката сцена. Зад себе има песни кои се хитови и евергрини до ден денес. Кариерата ја почна во 80-тите со групата Бон Тон, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Снеже Велков, некогаш водителка на популарното „Ред хот“ шоу, денес е автор на емисијата „Нешто конкретно“. Една од ретките кои секое утро стануваат во 6 и пол ...
| | веќе видена | слични

Жена (56) од Велика Британија, сакајќи да остане анонимна, открила дека му плаќа на маж кој работи како ескорт и признала дека тој успеал, по долг брак, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

 „Сега имам 24 години, а на мои 4 години, одејќи во градинка на предучилишна возраст по извесно време, се враќам дома и одеднаш почнувам да зборувам многу ...
| | веќе видена | слични

Ен Хијат е успешна деловна жена која води консултантска компанија во Силициумската долина, а неодамна открила како го постигнала тој неверојатен успех. Ен ...
| | веќе видена | слични

Александра Василева од Скопје повеќе од девет години грижливо чува 26 кучиња од расата померани во куќа во Скопје. Таа секојдневно се грижи за нив, ги храни, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во интервју за Гласот на Америка на албански јазик, на прашањето за влијание на Русија во Македонија, министерот за надворешни работи Бујар Османи вели дека ...
сите 529 | | | веќе видена

Денес заседаваше Централниот Комитет на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Гоце Делчев при што беа донесени повеќе заклучоци. Пред да ги прочитам заклучоците ...
сите 265 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети за време на вчерашниот собир во Тетово рече дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ја видел војната само на ...
сите 127 | | | веќе видена

Голем број граѓани денес излегоа пред Младинскиот културен центар да протестираат во одбрана на МКЦ. На собирот имаше голем број музичари, уметници и љубители ...
сите 110 | | | веќе видена

Девојка од Кичево во полициската станица Аеродром пријавила таксист за недолично однесување, соопштија попладнево од Министерството за внатрешни работи. – Во ...
сите 283 | | | веќе видена

Санкционирани се 69 возачи за брзо возење на територијата на СВР Битола. Меѓу нив е и возач со измерени 2,61 промили алкохол, информираат попладнево од ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од прва се гледа дека е педер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: