Тешко повреден малолетен возач на мотор во Скопје

Ноќта кон средата, 40-ина минути по полноќ во Полициската станица Валандово било пријавено дека на регионалниот пат Валандово – село Пирава, во близина на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии

МВР соопшти дека вчера во 09.20 часот во Полициската станица Радовиш било пријавено дека на регионалниот пат с.Подареш- с.Смиланци, во близина на место викано ...
| | веќе видена | слични
9 копии
3 копии
6 копии

Ќерката на 46-годишната жена од Неготино, која почина откако партнерот крвнички ја претепа, се огласи и објави негова фотографија на Фејсбук. Девојката ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на десничарската Напред Италија и поранешен италијански премиер Силвио Берлускони, кој е дел од десничарската коалиција која победи на вчерашните ...
сите 152 | | | веќе видена

Русија организираше петдневни референдуми во четири региони на Украина што ги контролира целосно или делумно, гласања каде што се претпоставува дека локалните ...
сите 269 | | | веќе видена

„Како може да биде поинаку? Сите закони, концепти и стратегии на Руската Федерација се применуваат на целата нејзина територија“, рече Лавров.Рускиот ...
сите 280 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Изгоре ресторанот „Камин Кама“ сопственост на водителот на ТВ Сител Трајче Толевски. Пожарот се случил вчера утрото, а ресторанот се наоѓа пред мостот во ...
сите 91 | | | веќе видена

Артан Груби главен внатрепартиски проблем на ДУИ. Повторно видни членови, посебно од скопското крило на интегративците гласно проговореа против првиот ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повреден малолетен возач на мотор во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: