Јувентус подготвен да го купи Арнаутовиќ доколку замине Кин

Поранешниот италијански шампион Јувентус се уште е активен на трансфер пазарот и негова голема желба е да го донесе играчот за врска на ПСЖ, Леандро Паредес. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останувањето на Адриен Рабио во составот на Јувентус ги уништи плановите на „старата дама“ за привлекување на Леандро Паредес од Пари Сен Жермен. Аргентинецот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Доцна синоќа во 21:30 часот на ул.„Ѓорги Какашевски“ во Кратово, полициски службеници од Полициската станица Кратово го лишиле од слобода Д.П.(33) од Кратово, ...
сите 441 | | | веќе видена

Портпаролот на Кремљ Дмитриј Песков изјави дека се лажни информациите дека Русија мобилизирала повеќе од 300.000 луѓе.Како што јави агенцијата РИА Новости, ...
сите 229 | | | веќе видена

Оваа недела беше објавено дека 28 милиони Британци го гледале погребот на кралицата Елизабета, што е помала бројка од 32 милиони гледачи кои го следеа погребот ...
сите 230 | | | веќе видена

На социјалните мрежи денес кружи видео во кое се гледа група малолетници кои физички се пресметуваат. И додека едните се тепаат, други трчат на сите страни ...
сите 59 | | | веќе видена

Се прават напори за да им се излезе во пресрет на основните и на средните училишта и наставата во зимскиот период да се одржува со физичко присуство, изјави ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус подготвен да го купи Арнаутовиќ доколку замине Кин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: