Нападната лекарка од Итна медицинска помош додека извршувала работни обврски


2 копии
3 копии
3 копии
7 копии

Уапсен е 40 годишен маж од Делчево поради сомневање дека извршил обљуба врз младо момче. Како што истакнуваат од МВР, тој се сомничи дека обљубил млад дечко на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На 18.08.2022 во 19.40 часот во Полициската станица Радовиш бил лишен од слобода Е.У.(33) од Радовиш, постапувајќи по пријава според која околу 18.45 часот во ...
| | веќе видена | слични

На 18.08.2022 околу 12.40 часот на подрачје на Чаир од полициски службеници од СВР Скопје приведени се О.Д.(26), М.Б.(50), двајцата од Скопје и А.Б.(19) од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 99 | | | веќе видена

Поранешен службеник од обезбедувањето на кралското семејство, објави дека погребот на кралицата Елизабета Втора, ги чини Британците околу девет милиони фунти. ...
сите 194 | | | веќе видена

Се прават напори за да им се излезе во пресрет на основните и на средните училишта и наставата во зимскиот период да се одржува со физичко присуство, изјави ...
сите 427 | | | веќе видена

Рускиот претседател Владимир Путин и престолонаследникот на Саудиска Арабија Мохамед бин Салман изразија „задоволство“ по размената на затвореници со Украина, ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нападната лекарка од Итна медицинска помош додека извршувала работни обврски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: