Исчезната жена најдена мртва

3 копии

На 20.08.2022 во 11.30 часот било пријавено дека во с.Тимјаник-неготинско И.Ѓ.(61) од Демир Капија, вработен во фирма од Неготино, при изведување на работни ...
| | веќе видена | слични
11 копии
6 копии
4 копии

Вчера во 18.15 часот било пријавено дека во Кичево на ул.„Кузман Јосифоски-Питу“ патничко моторно возило „туран“ со кичевски регистарски ознаки управувано од ...
| | веќе видена | слични

До несреќата дошло кога се судриле камион, исто така управуван од тетовчанец, и автомобилот во кои жртвите биле сопатнички. Жртвите се на возраст од 53 и 75 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 178 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Ако погледнете во која било европска држава, инфлацијата е на исто ниво како што е кај нас. Над 20 проценти стапка на инфлација има Естонија, а таа е европска ...
сите 418 | | | веќе видена

На евентуална руска употреба на нуклеарно оружје во Украина, НАТО би требало да одговори со конвенционален, но, уништувачки удар. Ова за американската ...
сите 325 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 14:30 часот на подрачје на Гази Баба, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода е В.Б.(62) од с.Трубарево, Скопско, ...
сите 314 | | | веќе видена

Денеска во 12:15 часот во СВР Тетово пријавено е дека на магистралниот пат Гостивар-Кичево, во близина на Новоселски мост, товарно возило „мерцедес“ со ...
сите 264 | | | веќе видена

Рускиот претседател Владимир Путин нареди делумна мобилизација на резервистите бидејќи неговата земја се соочува со неуспеси во инвазијата на Украина. Овој ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исчезната жена најдена мртва

Од:
До кого (е-маил):
Порака: