Маск имал Инстаграм профил под лажно име – го користел за „валкани работи“

Додека зборуваше за Путин, вонземјаните и Третата светска војна, технолошкиот милијардер Илон Маск откри дека има таен профил на Инстаграм. Сосема иронично и ...
| | веќе видена | слични

Најбогатиот човек на светот откри дека има таен профил на Инстаграм, а го отворил само поради сексуалната жед. Основачот на „Тесла“ Илон Маск беше гостин во ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи е објавено компромитирачко видео на кое се гледа поранешниот директор на Центарот за социјална работа Бановиќи Невзет Туфекчиќ обвинет за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кумот и екс бизнис партнер на премиерот Ковачевски, Горан Паунов е сомничен за лажно спроведен надзор за изградба на нови линии и одржување и реконструкција на ...
сите 151 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 106 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 101 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето на „ТВ24“ кажа дека големото поскапување на цената на струјата на компаниите и Јавните претпријатија ...
сите 181 | | | веќе видена

ДУИ на 15 октомври ќе го избере новото централно претседателство. Тогаш високите партиски тела на ДУИ владините функцинери кои доаѓаат од оваа партија ќе ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маск имал Инстаграм профил под лажно име – го користел за „валкани работи“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: