Жена и дете повредени кога со автомобил излетале од патот

Во СВР Тетово синоќа околу 40 минути по полноќ пријавено е дека во кругот на гостиварска фабрика на излезот од Гостивар, патничко возило „бмв“, со тетовски ...
| | веќе видена | слични

На 14.08.2022 околу 11.00 часот во Полициската станица во Кавадарци било пријавено дека на фудбалскиот терен во рамки на детското одморалиште Михајлово – ...
| | веќе видена | слични
8 копии
3 копии
7 копии
2 копии

Денеска, на експресен пат Крупиште – Кочани, во близина на клучката Крупиште – Пробиштип, автомобил управуван од 71-годишно лице, излетало од патот. Од МВР ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Италијанската крајнодесничарска партија „Браќата на Италија“, предводена од Џорџа Мелони, освои 26 отсто од гласовите на изборите, а нејзината десничарска ...
сите 171 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Гласањето на референдумот за анексија во Украина треба да биде затворено денес, организиран од властите инсталирани од Русија во четири делови на Украина, ...
сите 318 | | | веќе видена

Владината коалиција е стабилна. Нема опасност од губење на мнозинството во Парламентот, изјави денеска премиерот Димитар Ковачевски. Премиерот Димитар ...
сите 125 | | | веќе видена

Поминаа две недели откако во јавноста се појави скандалот со спорниот тендер вреден 136 милиони евра наменети за пречистителна станица во Скопје. Токму тој ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена и дете повредени кога со автомобил излетале од патот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: