ОВА Е НАЈПРОМЕТНАТА БЕНЗИНСКА ВО ЕВРОПА На совршена локација е, а цените се пониски! (ВИДЕО)


Првата сабота во август, кога европските туристи се враќаат од својот летен одмор во јули, додека другите само се упатуваат кон југ во потрага по сонцето на ...
| | веќе видена | слични

Нивните бензински станици се опишуваат како станици на стероиди, а може да се пофалат и со најголемиот „минимаркет“ во светот. Бензинската станица „Бакис“ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како директор на ЕСМ Христијан Мицкоски во својот мандат не направи ниту една нова хидроцентрала, ниту еден нов енергетски капацитет, а добивката тогашен ЕЛЕМ ...
сите 634 | | | веќе видена

објавува дека за прв пат после девет години, Владата одлучува да утврди две нови компании како компании од посебно значење за државата за работа во кризна ...
сите 238 | | | веќе видена

Денес ќе презентираме нови фрапантни сознанија за аферата броило и за соларниот картел, како и за трговијата на влијание на Димитар Ковачевски, рече на самиот ...
сите 298 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 278 | | | веќе видена

Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување на радио Лидер говореше за вчерашната средба помеѓу Мицкоски и Ковачевски каде посочи дека негов ...
сите 220 | | | веќе видена

Подготвил: Mарјан Велевски Претседателката на Европската комисија ја повика Европската Унија Претседателката на Европската комисија, Урсула фон дер Лејен, ...
сите 327 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОВА Е НАЈПРОМЕТНАТА БЕНЗИНСКА ВО ЕВРОПА На совршена локација е, а цените се пониски! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: