Вејн Руни го советува Манчестер јунајтед што да прави со Роналдо


Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед потроши повеќе од една милијарда евра на трансфери во последните 9 години, но во овој период, клубот забележа значителен пад во секој ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на Атлетик, Кристијано Роналдо често јаде сам во кантината на Манчестер јунајтед, Португалецот исто така негодува кога Ерик тен Хаг ќе побара ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед нема намера да го раскине договорот со Кристиано Роналдо, како што се шпекулира во англиските медиуми. Според медиумите, во клубот се многу ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо би можел да добие раскин на договорот и тоа на барање на Манчестер Јунајтед. По сите случувања со него ова лето, откако не дојде на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на десничарската Напред Италија и поранешен италијански премиер Силвио Берлускони, кој е дел од десничарската коалиција која победи на вчерашните ...
сите 152 | | | веќе видена

Русија организираше петдневни референдуми во четири региони на Украина што ги контролира целосно или делумно, гласања каде што се претпоставува дека локалните ...
сите 269 | | | веќе видена

„Како може да биде поинаку? Сите закони, концепти и стратегии на Руската Федерација се применуваат на целата нејзина територија“, рече Лавров.Рускиот ...
сите 280 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Изгоре ресторанот „Камин Кама“ сопственост на водителот на ТВ Сител Трајче Толевски. Пожарот се случил вчера утрото, а ресторанот се наоѓа пред мостот во ...
сите 91 | | | веќе видена

Артан Груби главен внатрепартиски проблем на ДУИ. Повторно видни членови, посебно од скопското крило на интегративците гласно проговореа против првиот ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вејн Руни го советува Манчестер јунајтед што да прави со Роналдо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: