Викенд хороскоп: 5-8 август

Овен Работата во тим е сè уште главна тема за вас. Беше напорна недела и научивте неколку лекции. За време на викендот размислете за се и поставете ги мислите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ако некогаш сте се запрашале како да одите на состанок на „слепо“ и дали да одите на тоа, постојат голем број на стандардни правила кои го прават искуството ...
| | веќе видена | слични

 Нема искрен и спонтан однос. Иако сте долго време заедно, чувствувате грч, страв и непријатност. Не ги почитува договорите со вас, лесно ги откажува и не го ...
| | веќе видена | слични

Нема ништо подобро од тоа да гледате како партнерот доживува оргазам за време на сексот и да знаете дека вие сте придонеле за тоа Експериментирањето со ...
| | веќе видена | слични

Ноќва полната Месечина е во знакот Водолија. Според астролозите, нејзината енергија ќе ни помогне да се ослободиме од она што не нè радува во животот. Така, ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ вели дека свирежите за време на „Peace Festival“ или фестивалот на мирот на плоштадот Скендербег во Скопје не ...
сите 198 | | | веќе видена

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 166 | | | веќе видена

На целата сложеност на процесот на пристапување на Македонија во ЕУ, и понатаму клучното трик-прашање е дали навистина Унијата е расположена за проширување или ...
сите 179 | | | веќе видена

Борбата против сивата економија е дел од реформата во јавните финансии. Со системските измени ќе се преземат низа мерки за формализирање на неформалниот ...
сите 159 | | | веќе видена

Ружди (75) беше тешко повреден откако беше избоден со нож на сцената на настан во државата Њујорк. Сега може да дише без помош. Тој со години се соочува со ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викенд хороскоп: 5-8 август

Од:
До кого (е-маил):
Порака: