Твитер ќе изненади со нови измени кои сигурно ќе ви се допаднат

И социјалната мрежа Твитер подготвува своја надградба но и изненадување за своите корисници но и оние кои заради тоа што сакаат фотки и видеа не ја користат ...
| | веќе видена | слични

Тнр. високи фотографии го исполнуваат целиот екран додека корисниците се движат низ ѕидот на корисникот. Вакви фотографии можеа да се објавуваат и претходно, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 168 | | | веќе видена

Наместо да се слави мултиетничкиот карактер, што е еден од главните столбови на Рамковниот договор, синоќешната прослава на 21-годишнината од неговото ...
сите 194 | | | веќе видена

Најмногу дожд во изминатите 24 часа наврнал во Тетово, 21 литар на метар квадратен, а најмалку во Скопје-Зајчев Рид, Демир Капија, Дојран и Берово, еден ...
сите 232 | | | веќе видена

Ружди (75) беше тешко повреден откако беше избоден со нож на сцената на настан во државата Њујорк. Сега може да дише без помош. Тој со години се соочува со ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Твитер ќе изненади со нови измени кои сигурно ќе ви се допаднат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: