Мицкоски: Сенароден протест „Ултиматум – НЕ, благодарам“


2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски заедно со градоначалникот на општина Свети Николе, Дејан Владев ќе извршат увид на градежните работи на детското ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски заедно со градоначалникот на општина Аеродром, Тимчо Муцунски ќе присуствуваат на пуштање на употреба на ново ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ВМРО-ДПМНЕ преку покана за медиумите информира дека лидерот на партијата денеска ќе биде во работна посета на општината Бутел. „Почитувани, Ве известуваме дека ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска заедно со градоначалникот на општина Гази Баба, Бобан Стефковски ќе присуствуваат на отворањето на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Денес е трет ден од расправата во македонкското собрание околу францускиот предлог.Откако ќе завршат сите говорници ќе се гласа за овој предлог.Претседателот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Господинот Васко Кичевски денес требаше да има прес конференција и да одговори за бизнис интересите на коалицијата Тачела – Ковачевски – Данела Арсовска, велат ...
сите 802 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 204 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска ја одржа 11 седница на која дискутираше за предизвиците од енергетската криза, каде посебно внимание беше посветено на дописот ...
сите 234 | | | веќе видена

Кремљ денеска соопшти дека нема докази за вмешаност на Русија во десничарскиот заговор за организирање државен удар во Германија. -Се чини дека ова е проблем ...
сите 75 | | | веќе видена

Проблемот е МВР, денес да имаше грам морал по поразот странски извршители да гонат криминал, а не домашни, министерот за МВР ќе си дадеше оставка. Тоа е јавен ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Сенароден протест „Ултиматум – НЕ, благодарам“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: