Павле Трајанов ги објави предлог-заклучоците за францускиот предлог


3 копии

Владата на Република Македонија денеска ќе ја одржи редовната 63. седница. Како што информираат од владината прес-служба, по завршувањето на седницата јавноста ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во Собранието денеска седници ќе одржат комисиите за одбрана и безбедност и за европски прашања. Предлог-законот за изменување и дополнување на Законот за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Пратениците во Собранието на Северна Македонија на денешната 79. пленарна седница усвоија измени и дополнувања на неколку предлог на закони, меѓу кои закон за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Доцна синоќа во 21:30 часот на ул.„Ѓорги Какашевски“ во Кратово, полициски службеници од Полициската станица Кратово го лишиле од слобода Д.П.(33) од Кратово, ...
сите 441 | | | веќе видена

Портпаролот на Кремљ Дмитриј Песков изјави дека се лажни информациите дека Русија мобилизирала повеќе од 300.000 луѓе.Како што јави агенцијата РИА Новости, ...
сите 229 | | | веќе видена

Оваа недела беше објавено дека 28 милиони Британци го гледале погребот на кралицата Елизабета, што е помала бројка од 32 милиони гледачи кои го следеа погребот ...
сите 230 | | | веќе видена

На социјалните мрежи денес кружи видео во кое се гледа група малолетници кои физички се пресметуваат. И додека едните се тепаат, други трчат на сите страни ...
сите 59 | | | веќе видена

Се прават напори за да им се излезе во пресрет на основните и на средните училишта и наставата во зимскиот период да се одржува со физичко присуство, изјави ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Павле Трајанов ги објави предлог-заклучоците за францускиот предлог

Од:
До кого (е-маил):
Порака: