Прислушкувањето на Вучиќ СПРОВЕДУВАНО ПЛАНСКИ – Доказите предадени


5 копии

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ на денешната прес-конференција презентираше детали за одлуката на Загреб да не му дозволи приватна посета на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Претседателот на Собранието на Србија и лидер на Социјалистичката партија на Србија (СПС), Ивица Дачиќ изјави дека конститутивната седница на новото свикување ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерот за надворешни работи на Србија, Никола Селаковиќ, денеска изјави дека Србија во својата нота до Хрватска, ја најавила подготвеноста на претседателот ...
| | веќе видена | слични

Се зголемија дипломатските тензии меѓу Србија и Хрватска, откако Хрватска одби да дозволи приватна посета на српскиот претседател Александар Вучиќ на местото ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Хрватска ќе дозволи посета на претседателот на Србија Александар Вучиќ на Јасеновац, но тоа сигурно нема да се случи пред есента бидејќи тоа е настан што треба ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 307 | | | веќе видена

Од непрофитната бугарска организација Фондација „Македонија“ додаваат дека гробот на револуционерот в сабота ќе го чуваат и македонски и бугарски полицајци. ...
сите 468 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 275 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 258 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека испораката на тенкови во Украина нема да донесе решение за конфликтот.„Не можам да кажам дека верувам дека ...
сите 274 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 101 | | | веќе видена

Десеттина картонски кутии, на кои е испишано –За добро здравје на Христијан Пендиков, Фондација Бугарска меморија, денес пристигнале во бугарскиот клуб Цар ...
сите 96 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прислушкувањето на Вучиќ СПРОВЕДУВАНО ПЛАНСКИ – Доказите предадени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: