Мицкоски го објави човекот кој пукаше и бара полицијата да го приведе


4 копии

Информацијата и фарсата во Собрание може да ви помине, но промена на Уставот НЕ!, напиша лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. -Вечер во 19 ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се огласи на Фејсбук по повод утрешната седница во Собранието каде што т.н. францускиот предлог ќе се најде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски сподели фотографија од денешниот протест, на која постар човек мирно седнува на земјата во знак на протест и ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски сподели видеоколаж од вчерашниот протест, на кој е прикажана македонската плотеност, македонскиот пркос. НЕ! ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот историчар Наум Кајчев, вели дека македонската наука сега ќе мора да ги прифати тезите кои преовладуваат во бугарската историја, барем што се ...
сите 257 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 227 | | | веќе видена

На вицепремиерот Бојан Маричиќ не му било пријатно кога чул како група граѓани на прославата за Рамковниот договор ја исвиркаа водителката кога таа почна да ...
сите 150 | | | веќе видена

– Итно е неопходно да се дозволи да се изврши инспекција на Меѓународната агенција за атомска енергија и да се гарантира повлекување на сите руски сили, рече ...
сите 242 | | | веќе видена

Во интервју за американски Њујорк пост, објавено денеска, напаѓачот Хади Матар изјави дека „прочитал неколку страници“ од романот на Ружди „Сатански стихови“ и ...
сите 150 | | | веќе видена

Охридскиот пливачки маратон годинава нема да се одржи соопштено е по денешната средба на претседателот на државата Стево Пендаровски со претседателот на ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски го објави човекот кој пукаше и бара полицијата да го приведе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: