Преносливиот проектор Samsung Freestyle сега е достапен во Македонија: Неговиот лесен и компактен дизајн и моќната технологија нудат неограничени можности за забава внатре и надвор од домот

Преносливиот проектор Samsung Freestyle конечно е достапен и во Македонија по препорачана малопродажна цена од 60 999 денари. Уредот е толку фантастичен што ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Агенцијата за млади и спорт со владина поддршка ја презема организацијата на Охридскиот маратон.Како што соопштија од Агенцијата, нема да се дозволи овој ...
сите 142 | | | веќе видена

Резервите на гас во ЕУ во моментов се полни 71 отсто, што е околу девет отсто помалку од целта поставена од еу претходно ова лето.Земјите-членки ветија дека ќе ...
сите 262 | | | веќе видена

По објавените решенија на Заедничката мултидисциплинарна комисија за историски и образовни прашања усвоени во 2018 и 2019 година во јавноста излегоа реакции во ...
сите 273 | | | веќе видена

„Исвирквуање на било кој јазик не е пријатно за никого. Јас како Македонец не се чувствувам пријатно. Но, провокации, секогаш имало. Последните 5 години, ...
сите 188 | | | веќе видена

Претседателот на државата има должност да ги свика политичките партии поради општиот хаос што владее во државата. Ова е мислење на потпретседателот на ...
сите 247 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања, Бојан Маричиќ, денеска ја предводеше владината делегација составена од министерот за внатрешни работи, Оливер ...
сите 287 | | | веќе видена

Како што јави С-Ен-Ен, ова вклучува и дополнотилени 1.8 милиони дози „Јунеос“ вакцини и забрзување на нивната дистрибуција од страна на Министерството за ...
сите 266 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преносливиот проектор Samsung Freestyle сега е достапен во Македонија: Неговиот лесен и компактен дизајн и моќната технологија нудат неограничени можности за забава внатре и надвор од домот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: