Ги тепал сопругата и ќерката, уапсен охриѓанец


3 копии
6 копии
2 копии

ОВР Струга поднесе кривична пријава против А.Н.(27) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „фалсификување ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
5 копии
повеќе

Останато

Американската влада намерно ја планирала посетата на претседателката на Претставничкиот дом Ненси Пелоси на Тајван за да предизвика криза и да го зголеми ...
сите 410 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура со која најавува цензура на културното творештво не е ништо друго освен спроведување на Протоколот на дело. ...
сите 101 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ има двојно поголем рејтинг од СДСМ, се вели во партиското соопштение на опозициската ВМРО-ДПМНЕ.-Анкетите јасно покажуваат дека СДСМ ќе доживее ...
сите 65 | | | веќе видена

Цената на енергијата расте, властите велат дека будно ја следат ситуацијата, а граѓаните стравуваат - дали се згреат зимава во домовите што пропуштаат половина ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ги тепал сопругата и ќерката, уапсен охриѓанец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: