Силна поддршка или блеф на Едвард Џозеф


2 копии

Веле САМАК Пред 4 години, многумина го славеа потпишувањето на преспанскиот геноциден документ, а потоа славеа и излегување на референдумот. Пред 4 години тие ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поддршка за денешниот протест против францускиот предлог дава и градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска. Како што посочува Скопје е град на ...
| | веќе видена | слични

Градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска, ги повика скопјани да не го прифаќаат францускиот предлог, како отстапка, како што вели таа за македонскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И градоначалничката на Скопје Данела Арсовска смета дека Македонија треба да преговара со ЕУ како и останатите држави, по КОпенхашките критериуми, а не по ...
| | веќе видена | слични

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, на својот официјален фејсбук профил го сподели ставот за прифаќањето на францускиот предог со кој би ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Директорот на Финансиската полиција, Арафат Муареми се очекува утре до Обвинителството да ја поднесе кривичната пријава против обвинителите Вилма Русковска, ...
сите 261 | | | веќе видена

СДСМ преку Владата и парламентарното мнозинство кои ги предводи, ги реализира стратешките цели на државата.Република Северна Македонија денес е 30 земја ...
сите 265 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура со која најавува цензура на културното творештво не е ништо друго освен спроведување на Протоколот на дело. ...
сите 86 | | | веќе видена

Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силна поддршка или блеф на Едвард Џозеф

Од:
До кого (е-маил):
Порака: