Приведен гостиварец по распишана централна потерница


3 копии
3 копии
7 копии
9 копии
4 копии

Полициски службеници од Одделението за криминалистички работи Центар и Бит Пазар при СВР Скопје, вчера во 16:50 часот, на улица „Владимир Полежановски" во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Американската влада намерно ја планирала посетата на претседателката на Претставничкиот дом Ненси Пелоси на Тајван за да предизвика криза и да го зголеми ...
сите 410 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура со која најавува цензура на културното творештво не е ништо друго освен спроведување на Протоколот на дело. ...
сите 101 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ има двојно поголем рејтинг од СДСМ, се вели во партиското соопштение на опозициската ВМРО-ДПМНЕ.-Анкетите јасно покажуваат дека СДСМ ќе доживее ...
сите 65 | | | веќе видена

Цената на енергијата расте, властите велат дека будно ја следат ситуацијата, а граѓаните стравуваат - дали се згреат зимава во домовите што пропуштаат половина ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведен гостиварец по распишана централна потерница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: