Синот на Илон Маск што го смени полот не сака контакт со татко си

 Џорџ и Амал Клуни ги добија близнаците Ела и Александер кога актерот имаше 56 години. Честопати се обрнува внимание на возраста на познатите мајки, па добро ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Илон Маск е еден од најбогатите луѓе на светот и неговиот живот, но и животот на неговите деца интригира многумина. Маск е татко на 7 деца - близнаците Ксавиер ...
| | веќе видена | слични

Барањето на 18-годишната ќерка на Илон Маск за законска промена на името и полот е одобрено, според судските записи, пренеусва Пипл. Во средата, судијата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барањето за промена на името и нов извод од матичната книга на родените, што го одразува нејзиниот нов родов идентитет е поднесено до Врховниот суд на округот ...
| | веќе видена | слични

 Филмска приказна од САД... Две сестри близначки се породиле речиси истовремено, едната од нив родила близначиња и сега ќе ги растат трите бебиња заедно. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зевијер Маск, 18–годишниот син на Илон Маск, поднел барање до судот законски да го смени полот од машки во женски, но и да се ослободи од презимето.„Не сакам ...
| | веќе видена | слични

Најбогатиот човек на планетата во семеен проблем Ќерката на Илон Маск одлучила да го смени името во согласност со новиот идентитет, но исто така повеќе не сака ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во првите три дена од генералниот штрајк во цел јавен сектор платите на огромен број на работници во јавниот сектор кои работат во Градот Скопје, општините или ...
сите 470 | | | веќе видена

Криминалната власт на СДСМ и ДУИ наместо зголемување на платите, граѓаните ќе добијат драстично зголемена цена на електричната енергија, се вели во партиското ...
сите 273 | | | веќе видена

Како што јави дописникот на МИА од Софија, Нинова го обвини Радев за пристрасни напади врз Владата на Кирил Петков, бидејќи се стреми кон поголема моќ.Таа ...
сите 949 | | | веќе видена

Во период кога се решаваше евроинтегративниот процес на државата, Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги преку кои се обидуваа да ги поткопаат државните ...
сите 315 | | | веќе видена

На 24.06.2022 во 15.00 часот во Полициска станица Куманово, 41-годишна кумановка пријавила дека С.М. од Куманово ја бакнувал и допирал по телото нејзината ...
сите 247 | | | веќе видена

Австрискиот канцелар Карл Нехамер смета дека бугарскиот парламент направил пробив со вчерашната одлука „да се откаже од ветото“ за отворање на пристапните ...
сите 281 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама за емисијата „Talking Europa“ на France 24 задржувајќи се на преговорите и самитот во Брисел, вели дека Албанија не е таа што ...
сите 307 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Илон Маск што го смени полот не сака контакт со татко си

Од:
До кого (е-маил):
Порака: