Одмор во височина за најхрабрите


Останато

Работникот дојде по ветеното и своето, порача денеска претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) Дарко Димовски, од собирот на членството на ...
сите 266 | | | веќе видена

Според поранешниот министер за надворешни работи, никола Димитров, со прифачањето на францускиот предлог за деблокада на Македонија, еврокомоесарот за ...
сите 820 | | | веќе видена

Човекот кој велеше дека има план на власт да остане дванаесет години, по се изгледа нема да ги дочека ни првите дванаесет месеци.Димитар Ковачевски – Таче, ...
сите 340 | | | веќе видена

Доколку нема договор за избори ова лето ќе преминеме во фаза на целосна блокада. Таа целосна блокада ќе биде во Парламентот, но и блокада на институциите, ...
сите 306 | | | веќе видена

Се надевам дека следната недела во Брисел, лидерите на Европската Унија, конечно ќе го исполнат сопственото ветување од март 2020-та кога Советот за општи ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одмор во височина за најхрабрите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: