Никој не сака ни да чуе за Дибала – Аргентинецот претерува со астрономска плата

Пауло Дибала не попушта со барањето да има годишна плата од 7 милиони евра и тоа може да биде причина Интер да се откаже од трката за ангажман на Аргентинецот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Италијанскиот вицепрвак Интер и понатаму е во преговори со Пауло Дибала, но мора да се ослободи место во тимот за да може да го комплетира неговиот трансфер на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Навивачката група на Интер „Курва норд“ му испрати порака на Ромелу Лукаку по потврдата дека белгискиот фудбалер се враќа во Милано. Ултрасите не го заборавија ...
| | веќе видена | слични

Според италијанските медиуми, Пауло Дибала нервозно чека да потпише со нов клуб, Интер засега му ја затвори вратата, интерес има од Реал и Атлетико Мадрид, но ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што јави дописникот на МИА од Софија, Нинова го обвини Радев за пристрасни напади врз Владата на Кирил Петков, бидејќи се стреми кон поголема моќ.Таа ...
сите 1447 | | | веќе видена

Во првите три дена од генералниот штрајк во цел јавен сектор платите на огромен број на работници во јавниот сектор кои работат во Градот Скопје, општините или ...
сите 470 | | | веќе видена

Криминалната власт на СДСМ и ДУИ наместо зголемување на платите, граѓаните ќе добијат драстично зголемена цена на електричната енергија, се вели во партиското ...
сите 273 | | | веќе видена

Во период кога се решаваше евроинтегративниот процес на државата, Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги преку кои се обидуваа да ги поткопаат државните ...
сите 315 | | | веќе видена

На 24.06.2022 во 15.00 часот во Полициска станица Куманово, 41-годишна кумановка пријавила дека С.М. од Куманово ја бакнувал и допирал по телото нејзината ...
сите 247 | | | веќе видена

Австрискиот канцелар Карл Нехамер смета дека бугарскиот парламент направил пробив со вчерашната одлука „да се откаже од ветото“ за отворање на пристапните ...
сите 304 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама за емисијата „Talking Europa“ на France 24 задржувајќи се на преговорите и самитот во Брисел, вели дека Албанија не е таа што ...
сите 307 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никој не сака ни да чуе за Дибала – Аргентинецот претерува со астрономска плата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: