Познати се првите 30 добитници на награди од наградната игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОЈ“

4 копии

Познати се најсреќните 30 добитниците на награди од првото коло на наградната игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОЈ“ која станува попопуларна од ден во ден. Конечниот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Чекавме точно три недели за првиот СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ во месец јуни, но чекањето вредеше бидејќи освоен е со извонредна сума од 11.119.759 денари. Среќното ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Големата наградна игра „Славиме заедно 70 години Бимилк“ продолжува да ги наградува сите оние кои уживаат во производите од брендот Битолско и испраќаат СМС со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ продолжува да ги радува играчите на Видеолотарија Касинос Австрија, во последнава недела со двајца добитници и со вкупна сума од над три ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија мора да подготви патоказ и да покаже трајна политичка волја и трајно спроведување на обврските за човековите права. И овој патоказ, кој треба да го ...
сите 887 | | | веќе видена

Екс министерот за надворешни работи, Никола Димитров повикува на итна реафирмација на македонските позиции во однос на Бугарија и францускиот предлог. Вели ...
сите 405 | | | веќе видена

Конфедерацијата на слободни синдакти на Македонија (КСС) преку пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ поднесе амандман до пратениците во Собранието, со кој бара ...
сите 227 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 123 | | | веќе видена

Кумановец физички ја нападнал сопругата во семејниот дом, соопшти денеска секторот за внатрешни работи Куманово. Полициските службеници од СВР Куманово утрово ...
сите 318 | | | веќе видена

Шест уметнички слики украле провалници кои влегле во една книжарница во Скопје во непознато време, но во период кога биила затворена, од саботата попладнето па ...
сите 233 | | | веќе видена

На едвај три - четири дена до завршувањето на француското претседателство со Европската Унија, неизвесна е судбината на „францускиот предлог“ со кој требаше да ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познати се првите 30 добитници на награди од наградната игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОЈ“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: