(Видео) Мицкоски објави видео од дрон од протестот: „Величествена ноќ“


2 копии

Додека сум Претседател на ВМРО-ДПМНЕ нема да дозволам промена на Уставот за Договорот со Бугарија. ВМРО-ДПМНЕ нема да прифати никаков Договор што е на штета на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО – ДПМНЕ треба јасно и недвосмислено да се дистанцира од руската икононграфија и од проруските елементи во своите редови, ако сака да се позиционира како ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Илјадници поддржувачи на најголемата опозициска партија во Македонија се собраа во саботата вечерта во центарот на главниот град Скопје за да извршат притисок ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Илјадници поддржувачи на конзервативната опоициска партија ВМРО ДПМНЕ протестираа вчера вечер во центарот на Скопје за да побараат предвремени избори во ...
| | веќе видена | слични

После историскиот митинг на кој се случи народ, утринава на врв на Галичица – Магаро 2255 мнв. од каде најубаво и најшироко се гледа татковината, напиша ...
| | веќе видена | слични

Реномираниот со објава за синоќешниот протест на опозициската ВМРО ДПМНЕ.СКОПЈЕ, Северна Македонија – Илјадници приврзаници на најголемата опозициска партија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Молкот од Владата во врска со францускиот предлог, министерот за надворешни работи Бујар Османи вели дека е државна стратегија, со цел да не придонесат кон ...
сите 1583 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 232 | | | веќе видена

Александар Пандов, претседател на Патриотскиот институт Гоце Делчев на ВМРО-ДПМНЕ во вечерашното гостување во емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија вели ...
сите 281 | | | веќе видена

Американската Влада излезе со став во однос на неизвесноста околу започнувањето на претпристапните преговори меѓу Северна Македонија и ЕУ, а по неуспешниот ...
сите 423 | | | веќе видена

Ако луѓето ширум Европската унија го намалат греењето за само 2 степени и ја подигнат температурата на клима уредите за 2 степени, тоа би заштедило количина на ...
сите 417 | | | веќе видена

Бараме директна одговорност од Ковачевски за францускиот предлог, кој самиот го преговараше и го договори. Ковачевски не може да манипулира дека тој и Владата ...
сите 149 | | | веќе видена

Експертската и интелектуалната јавност во Македонија е бесна на премиерот Ковачевски кој вчера ги навреди нарекувајќи ги „хистерични“, дека не се разбирале ...
сите 183 | | | веќе видена

По повод вчерашната одлука на Советот на ЕУ да не стави на дневен ред точката за разгледување на датумот за почеток на пристапното членство на Македонија, се ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Мицкоски објави видео од дрон од протестот: „Величествена ноќ“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: