Ѕирнете во најчудниот хотел на светот - собите се 155 метри под земја


Во шведскиот кварт Вастманланд се наоѓа еден од најчудните хотели во светот - „Хотел Сала Силвермајн“. Имено, хотелските соби се наоѓаат под земја и до нив ...
| | веќе видена | слични

Тој ги воодушеви корисниците на Инстаграм со фотографија од теретана каде ги пумпа бицепсите и доби повеќе од 450.000 лајкови. На црно-белата фотографија тој ...
| | веќе видена | слични

Хотелот „Пера палас“, кој околу 130 години му пркоси на времето, се наоѓа во најубавото катче на Истанбул и има статус на хотел-музеј поради собите исполнети ...
| | веќе видена | слични

Поранешната манекенка и водителка Кели Брук (41) неодамна беше фотографирана од папараците во Лондон на прошетка, а многумина забележаа еден детаљ – веренички ...
| | веќе видена | слични

Откако норвешката принцеза Марта Луис се сврши со нејзиниот шаман Дурек Верет и ја објавија радосната вест, тие двајца се соочиле со бројни закани и грди ...
| | веќе видена | слични

Ема Хеминг Вилис сега сѐ повеќе споделува спомени од холивудскиот актер, но и бројни моменти од неговата богата кариера. Овој пат на својот Инстаграм, Ема ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Брус Вилис, Ема Хеминг Вилис, објави видео од глумецот старо 35 години. Таа често споделува убави спомени и бројни успешни моменти од неговата ...
| | веќе видена | слични

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ во емисијата „Амиџи шоу“ признала дека била во врска со ватерполистот Николас Савељиќ. Имено иако никогаш јавно не ...
| | веќе видена | слични

По објавувањето на среќната вест, принцезата и шаманот се соочиле со бројни закани и грди коментари. Тие се изненадени од количината на омраза, расистичките ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Директорот на Финансиската полиција, Арафат Муареми се очекува утре до Обвинителството да ја поднесе кривичната пријава против обвинителите Вилма Русковска, ...
сите 261 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура со која најавува цензура на културното творештво не е ништо друго освен спроведување на Протоколот на дело. ...
сите 83 | | | веќе видена

Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
сите 185 | | | веќе видена

За да се наполнат европските складишта за гас – потребни се 50 милијарди евра, 10 пати повеќе отколку што се мислеше.И додека најсилните енергетски компании се ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕирнете во најчудниот хотел на светот - собите се 155 метри под земја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: