Осамна фотографија од преслатката Лилибет – принцезата го прослави својот прв роденден


На роденденската забава во нивниот дом во Лондон присуствувале блиски пријатели и роднини. На фотографијата, Лилибет е насмеана додека си игра во дворот на ...
| | веќе видена | слични

НЛО било снимено како лета за време на јубилејот на британската кралица Елизабета Втора. Леталото било снимено со камерата на снимателот на Sky News, пренесува ...
| | веќе видена | слични

Обожавателите на британското кралско семејство беа шокирани од веста за раѓањето на уште еден потомок на кралицата Елизабета Втора. Принцезата Беатрис и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Војвотката од Корнвол, Камила слави свечен настан заедно со британската кралица Елизабета Втора и нејзиниот син-престолонаследник, принцот Чарлс. Имено, вчера, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Четиригодишниот принц Луис се здоби со светско признание за своето однесување на прославата на платинестиот јубилеј на Елизабета Втора. Синот на принцот ...
| | веќе видена | слични

Британската кралица Елизабета II им даде на сите колку што заслужуваат: Вилијам и Кејт, како „највредни“ членови на кралското семејство, летово се селат во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Русија која е мнозински инвеститор во изградбата на „Северен тек 1“ и „Северен тек 2“ вели дека технички можат да се поправат, но за тоа ќе бидат потребни ...
сите 403 | | | веќе видена

Откако партијата „Браќа на Италија“ предводена од Џорџа Мелони освои најголем број гласови на парламентарните избори во Италија, во оваа земја следеа ...
сите 150 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 103 | | | веќе видена

Она кое што е важно за нас како советници, како избраници од народот, всушност и наш приоритет како партија, е исполнување на програмата За модерно Скопје, зад ...
сите 180 | | | веќе видена

Еден од највлијателните бугарски интелектуалци историчарот Николај Овчаров се откажува од тврдењето дека Македонците можат да се вратат во бугарски јасли. Тој ...
сите 106 | | | веќе видена

Осумнаесетгодишен тетовец е приведен на фудбалски натпревар поради напад врз гостински фудбалер. „Полициски службеници на СВР Тетово на 1 октомври во 17 часот ...
сите 331 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Осамна фотографија од преслатката Лилибет – принцезата го прослави својот прв роденден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: