Охриѓанка се тепала со полицајци во Скопје

2 копии
2 копии

Синоќа во присуство на родител, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода малолетник од гостиварско Добридол, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
5 копии
11 копии
повеќе

Останато

Самиот факт што денеска само 500-тини семејства се разбудија со топли радијатори е доволен доказ дека работата не е сјајна, би рекол е катастрофална работата. ...
сите 544 | | | веќе видена

Данската полиција во текот на викендот добила извештаи за активност на беспилотни летала во близина на полето за гас Роар, во Северно Море, изјави денеска ...
сите 439 | | | веќе видена

Кумот и екс бизнис партнер на премиерот Ковачевски, Горан Паунов е сомничен за лажно спроведен надзор за изградба на нови линии и одржување и реконструкција на ...
сите 151 | | | веќе видена

Начинот на кој македонската влада се обидува да ја преброди енергетската криза, високите цени на храната, но и меѓусебните политички расправии меѓу власта и ...
сите 106 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Големото поскапување на цената на струјата за компаниите и ЈП, повторно ќе се удри од грбот на народот и со тоа најмногу ќе им наштетат на граѓаните, вели ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охриѓанка се тепала со полицајци во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: