Херојот на Реал од финалето во ЛШ, конечно потклекна (Фото)


Реал Мадрид имаше фантанстична сезона, па во витрините на „Сантијаго Бернабеу“ пристигнаа трофејот од Лигата на шампиони и пехарот од првенството на Шпанија. ...
| | веќе видена | слични

Марсело стави крај на својата незаборавната етапа во Реал Мадрид и во понеделник ќе добие свечено испраќање од клубот на „Сантијаго Бернабеу“, а ако се суди ...
| | веќе видена | слични

По натпреварите во Лигата на нации, фудбалерите одат на заслужен одмор. На одмор одат и фудбалерите од Барселона и Реал Мадрид кои на подготовките ќе го ...
| | веќе видена | слични

Шпанските фудбалски клубови Реал Мадрид и Барселона ќе одиграат пријателски натпревар на 23 јули во Лас Вегас во рамките на турнејата низ САД. На Турнејата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Непорседно пред почетокот на најавеното примирје меѓу Израел и палестински „Исламски џихад“, вечерва се огласија сирените во неколку израелски градови, меѓу ...
сите 186 | | | веќе видена

Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
сите 196 | | | веќе видена

За да се наполнат европските складишта за гас – потребни се 50 милијарди евра, 10 пати повеќе отколку што се мислеше.И додека најсилните енергетски компании се ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Херојот на Реал од финалето во ЛШ, конечно потклекна (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: