Повреден пешак во сообраќајка на „Пластичарска”

3 копии

Министерството за внатрешни работи информираше дека утрово во 01.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни ...
| | веќе видена | слични
10 копии
3 копии
3 копии
4 копии

Во Полициската станица Струмица вчера било пријавено дека бил донесен починат маж, И.В. (50) од с. Баница, струмичко. Полицијата информира дека мажот се здобил ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Заменикот копретседавач на бугарскиот тим историчари Наум Кајчев по објавата на видеото за одбаната на историската чест, го појасни неговото мислење тврдејки ...
сите 260 | | | веќе видена

На вицепремиерот Бојан Маричиќ не му било пријатно кога чул како група граѓани на прославата за Рамковниот договор ја исвиркаа водителката кога таа почна да ...
сите 175 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 226 | | | веќе видена

– Итно е неопходно да се дозволи да се изврши инспекција на Меѓународната агенција за атомска енергија и да се гарантира повлекување на сите руски сили, рече ...
сите 243 | | | веќе видена

Хади Матар – напаѓачот на познатиот писател Салман Ружди рече дека го почитува ајатолахот Хомеини, но не сакаше да каже дали нападот бил инспириран од фатвата ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повреден пешак во сообраќајка на „Пластичарска”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: